تبلیغات
::: پرتیکان ::: - فراخوان دومین دوره مسابقه عكس شوكا

فراخوان دومین دوره مسابقه عكس شوكا

شنبه 3 آذر 1386 , توسط احمدرضا سلیمانی

مسابقه عکاسی از "حیاط خانه یا محوطه مجتمع های مسكونی با نگاه مستند"

1- موضوع مسابقه "حیاط خانه یا محوطه مجتمع های مسكونی با نگاه مستند" است. 2- كلیه عكس ها اعم از آنالوگ یا دیجیتال باید چاپ شده ارایه شود .
3- هر عكاس می تواند حداكثر با 5 قطعه عكس "به صورت تك یا مجموعه و یا تركیب هر دو" در این مسابقه شركت كند .
4- لازم است عكاسان مشخصات خود را كه شامل نام و نام خانوادگی تاریخ تولد نشانی پستی و شماره تماس است در پشت فیش بانكی به مبلغ سی هزار ریال به شماره حساب 219243014 بانك تجارت شعبه گاندی جنوبی كد 2190 بنویسند و بفرستند. دریافت این مبلغ به منظور پوشش دادن بخشی از هزینه های برگزاری مسابقه است تا این ضرورت یاد آوری شود كه عكاسان می توانند خود حامی مسابقات و جشنواره های خود باشند.
5- قطع عكس ها30×20 سانتیمتر خواهد بود .
6- فقط عكس هایی پذیرفته می شودكه به صورت مستندگرفته شده باشد.هیچگونه دخل وتصرف وتغییرات دیجیتالی درعكس ها پذیرفته نمی شود.
7-عكس ها نباید پاسپارتو یا قاب شده ارسال شوند .
8- مهلت ارسال تا 15 اسفند ماه 1386 خواهد بود .
9- انتخاب و داوری نیمه دوم فروردین ماه 1387 برگزار خواهد شد .
10- این مسابقه دو برنده خواهد داشت و وجوه ارسالی پس از كسر هزینه های برگزاری به نسبت 60% و 40 % بین برگزیدگان اول و دوم تقسیم خواهد شد .
11- برگزاركننده نهایت دقت را برای حفظ آثار ارسالی به عمل خواهد آورد ولی هیچ مسئولیتی در قبال آسیب های ناشی از ارسال را نمی پذیرد .
12- برگزاركننده حق استفاده از عكس های منتخب را برای فروش چاپ و انتشار دركتاب ها یا نشریات مربوط به خود و برگزاری نمایشگاه با ذكر نام عكاس محفوظ داشته و هرگونه درآمد حاصل از آن را با رعایت تعرفه ی برگزاركننده به صاحب عكس پرداخت خواهد كرد .
13- تصمیم گیری در موارد پیش بینی نشده به عهده برگزاركننده می باشد.
14- ارسال عكس برای این مسابقه به معنای پذیرش مقررات آن است.
15- ارسال عكس از نظر برگزاركننده به معنای اعلام مالكیت اثر از سوی ارسال كننده است.در صورت اثبات خلاف آن مسئولیتی متوجه برگزاركننده نیست.
16- عكس های ارسالی تا یك ماه بعد از اعلام برندگان در محل دبیرخانه مسابقه نگهداری خواهد شد و پس از پایان زمان مقرر برگزاركننده هیچگونه مسئولیتی در قبال عكس های باقی مانده نخواهد داشت .
17- مراسم افتتاح و اهدای جوائز در روز 13 اردیبهشت 1387 در سالن سینمایی مجموعه فرهنگی، تاریخی کاخ نیاوران و عکس های برگزیده به مدت یک هفته در تالار آبی همین مجموعه به نمایش در خواهد آمد.
18- عكس ها به آدرس : شریعتی- ابتدای پاسداران- سروستان یكم- پلاك 34- طبقه 5 تحویل داده شود .

جایزه نفر اول : تندیس آهوی مازنی به علاوه 60% وجوه ارسالی
جایزه نفر دوم : لوح پیروز به علاوه 40% وجوه ارسالی
هیئت داوری : بهمن جلالی افشین شاهرودی مهران مهاجر

جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 22851125-021 تماس گرفته شود.